Zakład Usług

Budowlano - Montażowych

Sprężarka

Sprężarka nadaje się znakomicie do pracy w mieście, gdzie konieczne jest sprostanie najwyższym obciążeniom przy jednoczesnym niskim poziomie hałasu. Do sprężarki można stosować narzędzia pneumatyczne właściwe dla danego zastosowania, od przecinaków pneumatycznych do lekkich prac rozbiórkowych, jak również urządzenia typu „KRET” do przecisków pod drogami.


Walec

Walce stalowo-stalowe to urządzenia wyprodukowane z przeznaczeniem do pracy na mniejszych i średnich pracach drogowych, ponadto znajdują zastosowanie w sektorze budownictwa ogólnego, a także w sektorze ogród. Walce pomimo swoich małych wymiarów są bardzo wydajne.


Mikrokoparka

Maszyna, która stworzona została do pracy w miejscach, które są niedostępne dla dużych maszyn. Szczególnie dobrze radzi sobie w terenie zabudowanym (np. kopanie pod przyłącza, kable, itp.). Dzięki niewielki gabarytom i wadze, maszynę można transportować na lawecie lub lekkim samochodzie.


Instalacje igłofiltrowe (igłofiltry)

Instalacje igłofiltrowe przeznaczone są do odwadniania wykopów budowlanych w gruntach o małej i średniej przepuszczalności (współczynnik przepuszczalności k< 40m/dobę).
Stosować ją można jako instalację samodzielną lub uzupełniającą inne rodzaje ujęć odwodnieniowych w układach jedno lub dwupiętrowych. Jedno piętro igłofiltrów umożliwia obniżenie poziomu wody gruntowej do 4m, a dwa piętra do 7m.
Igłofiltry są najczęściej stosowane są przy odwadnianiu wykopów inżynieryjnych i budowlanych.
Przenośny zestaw do inspekcji TV rur i kanałów

Przenośny system wideo inspekcji RTE 70/800, przeznaczony jest do kontroli stanu drożności rur i kanałów z wykorzystaniem kamery wysokiej rozdzielczości. Pozwala on na szybkie wykrycie i rejestrację obrazów przeszkód, zatorów, pęknięć oraz innych uszkodzeń powstałych w rurach wodociągowych i kanalizacyjnych itp. System umożliwia nakładanie na zapisywany i wyświetlany na monitorze obraz, opisów pozwalających na szybką identyfikację badanego obszaru wraz z jednoczesnym zapisem odległości (metry) przebytej przez sondę oraz nachylenie badanego odcinka kanału w postaci wykresu spadków (dostępny z w zestawie z wózkiem). Archiwizacja inspekcji wykonywana jest na komputerze zamontowanym w skrzyni (pulpicie sterowniczym) a obróbka zapisanego obrazu odbywa się poprzez specjalny program komputerowy, Obraz z prac na kanale może być nagrany na płytę DVD, do filmu można dołączyć wydruk spadków oraz raport z wyglądu kanału.


Urządzenie do przecisków pod drogami dla średnic rur ochronnych do 400 mm


Koparko-ładowarki - 3 szt.


Koparka K-611 - 1 szt.


Urządzenie wysokociśnieniowe do czyszczenia kanalizacji deszczowej i sanitarnej w średnicach od 100 - 300 mm.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, po to aby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Nie blokując tych plików wyrażasz zgodę na zapisywanie ich przez nasz serwis.