POZNAJ NASZ NOWOCZESNY PARK MASZYN

Nasz sprzęt

Firma WODMEL dysponuje niezawodnymi maszynami, które pozwalają na terminową realizację każdego zlecenia. Posiadamy zarówno ciężki sprzęt do dużych zleceń jak i mniejszy – przeznaczony do nieco mniejszych oraz średnich prac. Aby sprostać coraz wyższym oczekiwaniom rynku i świadczyć usługi na najwyższym poziomie ciągle inwestujemy  w nowoczesny sprzęt. 

Zapraszamy do zapoznania się z maszynami, którymi na co dzień pracujemy.

ładowarka WODMEL Dębica

Minikoparka

Maszyna, która stworzona została do pracy w miejscach, które są niedostępne dla dużych maszyn. Szczególnie dobrze radzi sobie w terenie zabudowanym (np. kopanie pod przyłącza, kable, itp.). Dzięki niewielkim gabarytom i wadze, maszynę można transportować na lawecie lub lekkim samochodzie.

Walec

Walce stalowo-stalowe to urządzenia wyprodukowane z przeznaczeniem do pracy na mniejszych i średnich pracach drogowych, ponadto znajdują zastosowanie w sektorze budownictwa ogólnego, a także w sektorze ogród. Walce pomimo swoich małych wymiarów są bardzo wydajne.

Instalacje igłofiltrowe (igłofiltry)

Instalacje igłofiltrowe przeznaczone są do odwadniania wykopów budowlanych w gruntach o małej i średniej przepuszczalności (współczynnik przepuszczalności k<40m/dobę). Stosować ją można jako instalację samodzielną lub uzupełniającą inne rodzaje ujęć odwodnieniowych w układach jedno lub dwupiętrowych. Jedno piętro igłofiltrów umożliwia obniżenie poziomu wody gruntowej do 4m, a dwa piętra do 7m.
Igłofiltry są najczęściej stosowane są przy odwadnianiu wykopów inżynieryjnych i budowlanych.

WodMel Iglofiltry

Przenośny zestaw do inspekcji TV rur i kanałów

Przenośny system wideo inspekcji RTE 70/800, przeznaczony jest do kontroli stanu drożności rur i kanałów z wykorzystaniem kamery wysokiej rozdzielczości. Pozwala on na szybkie wykrycie i rejestrację obrazów przeszkód, zatorów, pęknięć oraz innych uszkodzeń powstałych w rurach wodociągowych i kanalizacyjnych itp. System umożliwia nakładanie na zapisywany i wyświetlany na monitorze obraz, opisów pozwalających na szybką identyfikację badanego obszaru wraz z jednoczesnym zapisem odległości (metry) przebytej przez sondę oraz nachylenie badanego odcinka kanału w postaci wykresu spadków (dostępny z w zestawie z wózkiem). Archiwizacja inspekcji wykonywana jest na komputerze zamontowanym w skrzyni (pulpicie sterowniczym) a obróbka zapisanego obrazu odbywa się poprzez specjalny program komputerowy, Obraz z prac na kanale może być nagrany na płytę DVD, do filmu można dołączyć wydruk spadków oraz raport z wyglądu kanału.

Koparka K-611

koparka WODMEL

Koparko-ładowarki - 3 szt.

koparkow ładowarka WODMEL

Urządzenie do przecisków pod drogami dla średnic rur ochronnych do 400 mm

Urządzenie wysokociśnieniowe do czyszczenia kanalizacji deszczowej i sanitarnej w średnicach od 100 - 300 mm.

SPRĘŻARKA

sprezarka